کد خبر: ۴۴۸۸۳۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
پرسپولیس در خانه سپیدرود رشت هم برنده شد و گلی نخورد تا علیرضا بیرانوند ششمین کلین‌شیت خود را پشت سر بگذارد.
به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرورزشی، سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس در این رابطه به ما گفت: ۳ امتیاز این مسابقه بسیار مهم‌تر از کلین‌شیت من است. البته کتمان نمی‌کنم که گل نخوردن بسیار برایم باارزش است که به کمک خط دفاع و سایر بازیکنان پرسپولیس حاصل شد.
وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که در خارج از خانه و چمن مصنوعی برنده شدیم چون بازی کردن در این زمین واقعاً سخت و دشوار است. بیرانوند، سپیدرود رشت را هم حریفی سرسخت خواند و افزود: تیم میزبان هم نمایش بسیار خوبی ارائه داد و ما را اذیت کرد. البته طبیعی بود چون به بازی در چمن مصنوعی عادت داشته و جلوی تماشاگران خودی بازی می‌کردند. ضمن آن که طرفداران پرسپولیس هم در این مسابقه ما را تنها نگذاشتند.
شماره یک پرسپولیس درخصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی با السد قطر، الوصل امارات و برنده نسف‌قرشی و الفیصلی نیز گفت: به نظرم در لیگ قهرمانان آسیا هیچ حریفی آسان نیست اما معتقدم السد قطر قدرتر از بقیه است. با این وجود مطمئن هستم پرسپولیس با کمک هوادارانش می‌تواند السد را با ژاوی در استادیوم آزادی شکست دهد.
وقتی از بیرانوند پرسیدیم پرسپولیس با این قرعه می‌تواند به دور بعد صعود کرده یا قهرمان آسیا شود؟ گفت: چرا که نه؟ پرسپولیس بهترین تیم ایران است و اگر دچار بدشانسی نمی‌شدیم، می‌توانستیم به فینال آسیا برسیم اما می‌خواهیم فصل بعد جبران کرده و ان‌شاءا... قهرمان آسیا شویم. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار