کد خبر: ۴۵۰۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
روند حضور بازیکنان سرباز در تراکتورسازی تبریز و اعتراض تیم های لیگ برتری ادامه دارد.
با حضور مدافع تیم مشکی پوشان در تراکتورسازی تبریز، تیم مشهدی هم به صف تیم های معترض به روند سربازشدن ناگهانی بازیکنان پیوست.

به گزارش نامه نیوز، برخی از بازیکنان لیگ برتری که می توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند به طور ناگهانی تصمیم می گیرند که خدمت سربازی را در تراکتورسازی طی کنند که این مسئله باعث اعتراض باشگاه ها شده است.

فصل گذشته این اتفاق برای احمد نورالهی و امید عالیشاه رخ داد که باعث اعتراض پرسپولیس به این مسئله شد و تبریزی ها نیز متهم به وسوسه کردن ستاره های قرمزپوش شدند.

تراکتورسازی در ادامه نتوانست به خاطر محرومیت از سوی فیفا بازیکن جدید به خدمت بگیرد و اکنون با اتمام دوره محرومیت، تبریزی ها در حال جذب نفرات جدید هستند که اکثرشان بازیکنان سرباز تیم های دیگر محسوب می شوند.

ابتدا سه بازیکن از ذوب آهن خود را سرباز کرده و راهی تراکتورسازی شدند که باعث شد مدیران باشگاه اصفهانی و امیر قلعه نویی سرمربی این تیم به شدت علیه مدیران و کادر فنی تراکتورسازی موضع گیری کنند هر چند که تراکتوری‌ها تاکید دارند بازیکنان را هوایی نکرده‌اند و همه نفرات خودشان تمایل به حضور در تبریز نشان داده‌اند!

حالا نوبت به رضا شربتی مدافع مشکی پوشان رسیده که به طور ناگهانی تیمش را ترک کرده و برای گذراندن سربازی به تراکتورسازی برود، اتفاقی که اعتراض شدید عنایتی سرمربی جدید تیم مشهدی را در پی داشت و گل محمدی را به بی اخلاقی متهم کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار