کد خبر: ۴۵۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس موافقت خود با برنامه های سرمربی تیم ملی در مسیر جام جهانی را اعلام کرد.
کارلوس کی روش اخیرا درخواست کرد ملی پوشان شاغل در لیگ ایران بعد از هر بازی باشگاهی یک و نیم روز در اختیار کادر فنی تیم ملی باشند تا برای جام جهانی آماده تر شوند.

به گزارش نامه نیوز، بعد از این در خواست، برخی مربیان لیگی و در راس آنها برانکو ایوانکوویچ اعلام کردند باید نامه کتبی در این خصوص دریافت کنند تا درباره اش تصمیم بگیرند و البته برانکو با کنایه نیز اعلام کرد شاگردانش از لحاظ بدنی نیازی به تمرینات بیشتر ندارند و طرح کی روش برایش مبهم است.

امروز اما اعلام شد که برانکو با دریافت نامه کتبی در این خصوص، رضایت خود را اعلام کرده و ظاهرا میانجگیری افشین پیروانی مدیر سابق تیم ملی و مدیر فعلی تیم پرسپولیس در این خصوص بی تاثیر نبوده است.

برانکو پیش از تمرین امروز پرسپولیس اعلام کرد اگر در گذشته مخالفتی داشته به خاطر این بوده که نامی رسمی به وی نرسیده اما حالا که نامه کتبی برای طرح کی روش به دست او رسیده مشکلی با آن ندارد!

سرمربی پرسپولیس گفت: وظیفه ما حمایت صد درصدی از تیم ملی است و همه این اطمینان را از من داشته باشند که تمام تلاشم را برای موفقیت تیم ملی در جام جهانی به سهم خودم خواهم کرد. هدف بزرگ ما پیروزی ایران در جام جهانی و صعود به دور دوم است و در این زمینه به همراه سایر مربیان لیگ کنار آقای کی روش خواهیم بود. حالا که نامه رسمی به دست مان رسید هم مشکلی نیست و با برنامه های کی روش و تیم ملی موافقت می کنیم.

وی ادامه داد: قطعا از نظر فنی به سرمربی تیم ملی اطمینان و از کیفیت کار او و نتایج فوق العاده‌اش در سال های حضور در ایران اطلاع داریم و می دانیم که ایشان قصد دارند در جام جهانی بهترین نتیجه را بگیرند دوباره تاکید می کنم تیم ملی حمایت کامل پرسپولیس را با خود خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار