به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
کد خبر: ۴۵۴۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: ما پی در پی سهم وعده هایمان زیاد می‌شود و با نمایش آماری که همه چیز را شکوفا نشان می دهد، مطالبات مردم را بالا می بریم به طوری که آنها دیگر وعده های بعدی را نمی پذیرند و باعث ایجاد معضلات فرهنگی می شویم.
مجتبی شاکری در نشست خبری با اهالی رسانه با بیان اینکه آمریکایی ها از مردم ایران ارزیابی درستی ندارند، گفت: در داخل کشور ما هیچ مسئله پنهانی نداریم و همه چیز در مقابل چشم مردم آشکار است. دولت، مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در ارائه و تصویب لوایح باید به درستی برای ریل‌گذاری مسیر انقلاب عمل کنند تا نتیجه آن، این بشود که بتوانیم مسیر را به درستی طی کنیم.

وی با بیان اینکه در سخنان رئیس‌جمهور به درستی بر وحدت قوا و طی مسیر اقتصاد مقاومتی تأکید شد، گفت: یک نگاه ملی در تمایز گذاشتن میان اعتراض و اغتشاشات وجود دارد که نگاه خوبی برای ادامه مسیر انقلاب است و باید به دور از همه هیاهوهایی که وجود دارد، به مطالبات مردم بپردازیم، زیرا بحث اشتغال، مؤسسات مالی و اعتباری و آسیب‌های اجتماعی، مسائل بسیار مهمی است که دولت و مجلس و همه مسئولان باید به آن توجه کنند.

شاکری تاکید کرد: دشمنی ها در چند سال اخیر نشان داده که با نگاه به بیرون نمی توانیم مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم زیرا راهی که غربی ها می روند به سمتی است که ما را از درون دچار مشکل کنند. بنابراین باید اقتصاد مقاومتی را به طور جدی در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم مطالبات مردم را تامین کنیم.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولت مشکلات مردم را فهمیده است و از آن آگاهی دارد، گفت: با توجه به وعده هایی که دولت در ایام انتخابات و پس از آن داد نشان می دهد که این فهم وجود دارد اما اینکه این موضوع چقدر در میان مدیران دولتی جا افتاده است، جای بحث دارد.

وی افزود: ما پی در پی سهم وعده هایمان زیاد می‌شود و با نمایش آماری که همه چیز را شکوفا نشان می دهد، مطالبات مردم را بالا می بریم به طوری که آنها دیگر وعده های بعدی را نمی پذیرند و به نوعی باعث ایجاد معضلات فرهنگی می شویم.

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تاکید کرد: اگر وزرا در جهتی حرکت می کنند که منجر به اقتصاد مقاومتی نمی شود مجلس باید جلوی آنها بایستد اما ما دنبال مصلحت اندیشی هایی می رویم که بعضا طمع های انتخاباتی هم در آنها وجود دارد و خروجی این روش، به اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصاد منجر نمی شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر دوگانه اصلاح طلبی و اصولگرایی در این زمینه ها وجود ندارد و مسائل اقتصادی کاملا کارشناسی است که وقتی مطرح می‌شود نظر همگان واحد است و راهکارهای مطرح چندان فاصله ای از هم ندارد.


منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار