کد خبر: ۴۵۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
فردي كه در كنار طارمي در ماشين متعلق به باشگاه الغرافه نشسته و روي خود را برگردانده تا در كادر عكاس ديده نشود پيمان از دوستان طارمي است.
يك دوست كاملا غير فوتبالي كه بعيد است يك نود دقيقه فوتبال را ديده باشد همراه طارمی راهی قطر شده و با توجه به اینکه صورتش را پوشانده خیلی ها بدنبال ان هستند تا بدانند این فرد کیست.این اتفاق از انجا که به هنگام سفر طارمی به ترکیه و توافق با ریزه اسپور دو واسطه ایرانی و یکی از افرادی که سابقا با همکاری باشگاه حتی موفق به گرفتن ای دی کارت از سازمان لیگ شده بود برای هواداران پرسپولیس به سوال و معمایی تبدیل شده بود تا بدانند این فرد کیست که در قطر و کنار طارمی صورتش را پوشانده تا کسی متوجه حضورش در این سفر نشود.به گزارش نامه نیوز ، او شب گذشته به دوستانش گفته بود: من از فوتبال چيزي نمي فهمم. واقعا هم دوست ندارم در محافل فوتبالي باشم. روي خودم را برگرداندم كه دوستان فكر نكنند من براي ديده شدن كنار مهدي، به قطر آمده ام یا کلا نقشی در این انتقال داشته ام. كارهاي انتقال مهدي را يك مدير برنامه ایرانی در تعامل با قطری ها انجام  انجام مي دهد و من حتي نام الغرافه هم برايم غريبه است.
طارمي در حالي به همراه پيمان و مدير برنامه كاوه رضايي به قطر رفته كه عبدالصمد ابراهيمي وكيل او در ايران است .در تصاویر منتشره هم محسن ابراهیمی مدیر برنامه های کاوه رضایی و چند بازیکن دیگر در تصاویر کنار طارمی و نمایندگان الغرافه در فرودگاه دوحه دیده می شود.
منبع: سایت 90
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار