کد خبر: ۴۵۶۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
باشگاه پرسپولیس هنوز برای انتقال مهدی طارمی به الغرافه با باشگاه قطری توافق نکرده و در حال چانه زنی برای صدور رضایتنامه این بازیکن است.
باشگاه پرسپولیس در نظر داشت مهدی طارمی را با مبلغ ۸۰۰ هزار دلار ترانسفر کند اما تنها پیشنهادی که نزدیک به مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس بود از تیم الغرافه قطر رسید که از طریق یک ایجنت ایرانی با مبلغ ۵۲۰ هزار دلار مطرح شد.

به گزارش نامه نیوز ، باشگاه الغرافه که در خط حمله گزینه های دیگری هم داشت به پرسپولیس اعلام کرده بود تا ظهر چهارشنبه منتظر پاسخ شما می‌مانیم و در غیر این صورت به سراغ مهاجم دیگری خواهیم رفت.

در این میان مسئولان باشگاه پرسپولیس تلاش های خود برای افزایش مبلغ رضایتنامه را ادامه دادند. آنها از یک سو به طارمی اجازه سفر به قطر دادند و از سوی دیگر با ارسال نامه ای به الغرافه خواهان دریافت حدود ۶۰۰ هزار دلار بابت صدور رضایتنامه طارمی شدند.

یک مقام مسئول در باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این خبر به سایت نود گفت: «مبلغی که درخواست کرده ایم را نمی توانیم شفاف اعلام کنیم اما این مبلغ حدود ۶۰۰ هزار دلار بوده است.»

حال گرشاسبی که با انتقاد هواداران مبنی بر چرایی صدور رضایتنامه طارمی مواجه شده امروز اعلام کرده طارمی در تست پزشکی الغرافه شرکت کرده اما ما از مواضع خود بر سر مبلغ رضایتنامه کوتاه نمی آییم و خواهان همان مبلغی هستیم که درخواست کردیم.

از قطر خبر می رسد مهدی طارمی که امروز تست پزشکی را پشت سر گذاشته قرار است فردا قرارداد رسمی را امضا کند و مراسم معارفه اش در حضور خبرنگاران و مسئولان باشگاه الغرافه برگزار شود.

باید دید در صورتی که الغرافه با مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس موافقت نکند چه اتفاقی می افتد. به نظر می رسد مسئولان الغرافه حاضر شوند ۵۰ هزار دلار دیگر هم پرداخت کنند تا رضایتنامه طارمی را با حدود ۵۸۰ هزار دلار از پرسپولیس بگیرند.

منبع: سایت 90
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار