کد خبر: ۴۵۶۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
باشگاه پرسپولیس در انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه در چند بخش سود خوبی خواهد برد.
 باشگاه پرسپولیس در شرایطی با جدایی مهدی طارمی موافقت کرد که این بازیکن در این انتقال ۶۰۰ هزار دلار نقد به این باشگاه پرداخت کند و باشگاه جدیدش نیز سهمی از پاداش فیفا در صورت حضور این بازیکن در لیست ۲۳ نفره نهایی ایران در جام‌جهانی نبرد.

به گزارش نامه نیوز ، قرارداد مهدی طارمی با باشگاه الغرافه یک سال و نیمه خواهد بود که بابت نیم فصل اول ۹۰۰ هزار دلار به این بازیکن تعلق خواهد گرفت و برای فصل آینده نیز یک میلیون‌وپانصد هزار دلار دستمزد او است. طارمی در نظر دارد در قرارداد خود این بند را اضافه کند که هر زمان پیشنهاد اروپایی داشته باشد با پرداخت تمام دریافتی‌هایش از باشگاه الغرافه جدا شود.

با شرایط موجود باشگاه پرسپولیس بعد از عقد قرارداد طارمی با الغرافه که گفته شده به زودی اتفاق خواهد افتاد، ۵۰۰ هزار از باشگاه عربی بابت رضایت نامه و همچنین ۱۰۰ هزار هم از خود طارمی بابت همین مسئله دریافت خواهد کرد. ضمن اینکه باشگاه الغرافه قرار است بپذیرد که هیچ سهمی از مبلغ ۲۲۱ هزار دلاری که فیفا به باشگاه پرسپولیس بابت حضور طارمی در لیست نهایی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌دهد، نبرد.

در مجموع باشگاه پرسپولیس جدا از ۶۰۰ هزار دلاری که از فروش طارمی عایدش می‌شود پاداش ۲۲۱ هزار دلاری‌اش از فیفا را هم جداگانه دریافت خواهد کرد. مورد آخر در صورتی رخ می‌دهد که طارمی در لیست نهایی کی‌روش برای جام جهانی قرار بگیرد.

قرارداد طارمی با باشگاه الغرافه هنوز امضا نشده و در صورت امضای باشگاه قطری ظرف ۴۸ ساعت باید پول رضایت نامه طارمی را به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند.
منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار