کد خبر: ۴۵۶۷۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
پرسپولسی‌ها در تلاش هستند تا قرارداد برانکو را تمدید کنند.
برانکو ایوانکوویچ در آستانه امضای قرارداد دو ساله با پرسپولیس است و به نظر می‌رسد موانع تمدید قرارداد او برطرف شده است. برانکو که مطالبات زیادی از پرسپولیس داشت در اظهارنظرهای خود به مطالباتش اشاره نمی‌کرد و از برخی خبرنگاران مرتبط با این موضوع درخواست می کرد از طرح این مسئله خودداری کنند تا تیمش به حاشیه نرود و خودش هم علاقه‌ای به اظهارنظر دراین‌باره نداشت.
به گزارش نامه نیوز ، برانکو طبق قرارداد بابت قهرمانی در لیگ برتر ۲۰۰ هزار دلار، صعود از مرحله‌های گروهی، یک هشتم به یک چهارم نهایی و یک چهارم نهایی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مبالغ ۵۰، ۸۰ و ۱۲۰ هزار دلار از باشگاه پرسپولیس طلب داشت. او همچنین حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد از قرارداد فصل گذشته و ۱۵ درصد از قرارداد فصل جاری را هم دریافت نکرده بود. باشگاه پرسپولیس موظف بوده مالیات دو قرارداد ۵۵۰ و ۷۰۰ هزار دلاری در دو فصل گذشته را هم مطابق قرارداد پرداخت کند که ۳۰ درصد این مبالغ را شامل می‌شود.
این بدهی‌ها در دو، سه مرحله طی یکی، دو ماه اخیر از سوی مدیریت باشگاه به برانکو پرداخت شده و بخشی دیگر از مطالبات او هم طی دو، سه روز آینده با دریافت مبلغ رضایتنامه طارمی از الغرافه پرداخت خواهد شد و برانکو آماده تمدید قرارداد خواهد بود. 
بعد از تمدید قرارداد برانکو نوبت مذاکره برای تمدید قرارداد ۱۱ بازیکن سرخ‌پوش می‌رسد که در انتهای این فصل قراردادشان با پرسپولیس پایان خواهد یافت. افشین پیروانی هم با انتشار عکسی از خودش در کنار برانکو و بیان این وعده که خبرهای خوبی در راه است، به طور غیرمستقیم از تمدید قرارداد قریب الوقوع برانکو ایوانکوویچ خبر داده است.
برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار