کد خبر: ۴۵۶۷۵۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
سرمربی تیم سپیدرود رشت از تعداد بالای بازیکنان حاضر در تمرینات این تیم گلایه گرد.
علی کریمی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل تیم پیکان گفت:در بازی‌های قبلی با بدشانسی نتوانستیم آن امتیازی را که باید می‌گرفتیم بگیریم. پیکان شرایط خوبی در این هفته‌های اخیر ندارد ولی این‌ها اصلا ملاک نمی‌شود. هر بازی شرایط خودش را دارد. هر دو تیم به دنبال این هستیم که از این بازی امتیاز بگیریم. ان‌شاءالله که یک بازی جذابی داشته باشیم اما دست پر از این بازی برگردیم.

به گزارش نامه نیوز، وی در ادامه گفت: شرایط تیم ما به گونه‌ای است که نیاز به بازیکن داریم. به دنبال این هستیم که بازیکنانی را در پست‌های مختلف جذب کنیم. ما روز اولی که در این تیم حضور داشتم با ۳۷ نفر تحویل گرفتم. باید مربیان قبلی این تیم پاسخگو باشند که چرا باید ۳۷ نفر در تمرین یک تیم حضور داشته باشند. ما به کمک دوستان و باشگاه توانستیم تعداد را کم کنیم و به ۲۵ نفر برسانیم. امیدوارم که در ادامه راه بتوانیم موفق باشیم.

کریمی در پاسخ به این سوال که بعضی‌ها بازیکن سفارشی می‌گیرند؟ گفت: آن صحبت را که خبرنگاران اشتباه منتقل کرده بودند. من گفته بودم که یک زمانی دو مربی بوده‌اند که پول می‌گرفتند تا بازیکن را به تیم‌ها بیاورند اما مسوولان آن‌قدر پیگیری نکردند که حالا این افراد ۱۰ نفر شده‌اند و اگر پیگیری نکنند، ۲۰ نفر می‌شوند و باز هم اگر پیگیری نکنند ۵۰ نفر می‌شوند. فدراسیون و سازمان لیگ و کمیته اخلاق هم در جریان هستند ولی من نمی‌دانم چرا همیشه یا عکاس جریمه می‌شود یا کسان دیگری که ربطی به کارهای فنی ندارند و ان‌شاءالله در ادامه راه شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم ولی خب اگر تعداد این آدم ها روز به روز بیشتر شود فاتحه این فوتبال را باید خواند.

او در پاسخ به این سوال که آیا قولی برای نتیجه گیری به باشگاه داده‌اید؟ گفت: شرایط تیم ما را همه می‌دانند. ما تمام تلاش‌مان این است که به یک اطمینان خاطر برسیم که در لیگ می‌مانیم و در ادامه تا جایی که توان‌مان است خودمان را بالا بکشیم. تمام هدف ما این است که خودمان را به جایی برسانیم که خیال‌مان راحت باشد و اگر هم عمری باشد در فصل بعد هم کارایی انجام دهم که در خور مردم خون گرم رشت باشد.

کریمی گفت: نورمحمدی در تمرینات ما شرکت می‌کند. او تقریبا نیم فصلی است که در شرایط مسابقه نیست و طبیعتا باید روی شرایط کار کنیم و امیدوارم او تمام تلاشش را کند که در ادامه راه به تیم ما کمک کند. انگیزه زیادی دارد.

او درباره مطالباتش از تیم نفت تهران گفت: من باید این را درون وصیت نامه‌ام بنویسم که فرزندم آن را دنبال کند. خودتان بهتر می‌دانید که در این جا مطالبات به راحتی دریافت نمی‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار