کد خبر: ۴۵۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
سرمربی سابق پرسپولیس فاصله زیادی با نیمکت تراکتورسازی تبریز ندارد.
مدیران تراکتورسازی تبریز که با سرمربی فعلی خود (گل محمدی) به مشکل خورده اند از مدتی قبل رایزنی برای پیدا کردن مربی جدید را آغاز کردند.

به گزارش نامه نیوز، در حالی که شایعه حضور احتمالی نکونام در تبریز قوت گرفت خبر رسید که نمایندگان باشگاه راهی ترکیه شده اند تا با مصطفی دنیزلی مذاکره کنند.

آخرین خبرها حکایت از این دارد که سرمربی سابق تیم های پاس و پرسپولیس برای حضور در تبریز چراغ سبز نشان داده است.

امروز صفحه اینستاگرام منتسب به دنیزلی نیز از سفر قریب الوقوع این مربی سرشناس به تبریز خبر داد تا همه چیز برای حضورش در تراکتورسازی نهایی به نظر برسد.

این در حالی است که گل محمدی طبق ادعای نزدیکانش قصد کناره گیری از سمت خود را ندارد و باید دید در نهایت راضی به استعفا می شود یا از سوی مدیران تراکتورسازی که به شدت از سوی هواداران تحت فشار قرار دارند اخراج می شود.

تراکتورسازی که در نیم فصل اول به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات بازیکنان زیادی در اختیار نداشت در نیم فصل دوم و با وجود جذب چندین بازیکن جدید نتوانسته نتایج خوبی بگیرد و در آخرین دیدار هم با دو گل مغلوب تیم ته جدولی نفت تهران شد.

هواداران تیم یازدهم جدول که از نتایج تیم خود راضی نیستند بعد از این بازی خواستار جدایی گل محمدی و آجرلو شدند. هر چند که حضور مربی سرشناسی مثل دنیزلی می تواند حداقل اعتراض‌ها به مدیرعامل باشگاه را از بین ببرد!
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار