کد خبر: ۴۵۷۶۴۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
مهدی رحمتی که اخبار پرحاشیه‌ای درباره‌اش منتشر می‌شود با انتشار متنی به اتفاقات واکنش نشان داد.
مهدی رحمتی بعد از بازی با سایپا به حمایت از علی قربانی پرداخت و کمی بعد نیز تمام پست های اینستاگرامی اش را پاک کرد که شایعات زیادی را به همراه داشت.

به گزارش نامه نیوز، از جمله این شایعات عصبانیت او بابت حمایت هم تیمی هایش از حسینی به خاطر رکوردشکنی بود.

در همین راستا کاپیتان استقلال متنی به شرح زیر منتشر و نکاتی را مطرح کرد:

«با ۲ تساوی اخیر تیم استقلال، بعضی‌ها سرحال شدند! طوری که بعد از ۳ گل‌ها و ۴ گل‌ها صدایشان در نیامد اما حالا که نبردیم فکر می‌کنند وقتش رسیده پیج‌های وابسته به خودشان را فعال و حملات را شروع کنند. این رفتارها بیش از هر چیز حقارت و ذات پلید آنها را یادآوری می‌کند.

درباره اتفاقهای روز جمعه به چند نکته باید اشاره کنم:

۱- بعد از بازی اولین کسی بودم که به سیدحسین تبریک گفتم و باز هم به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که به این رکورد ارزشمند دست یافته و امیدوارم همین روند خوب را ادامه بدهد.

۲- همانقدر که برای حسینی خوشحال شدم، باید برای علی قربانی ناراحت باشم. ما بازیکنان در کنار هم زندگی می‌کنیم و بین ما روابط عاطفی شکل می‌گیرد. مشکلات و دردها و غمهای همدیگر را می‌دانیم و نمی‌توانیم به اتفاقی که رخ داد، بی تفاوت باشیم.

۳- هوادار البته حق اعتراض دارد اما به عنوان کسی که نزدیک به ۲۰ سال از نزدیک محیط ورزشگاهها را تجربه کرده، احساس می‌کنم مردم ما این روزها بیش از گذشته کم طاقت و بی حوصله شده‌اند. آنها عصبانی هستند و شاید استادیوم و بازیکنان بهانه‌هایی برای تخلیه همه فشارهایی باشد که در حال تحملش هستند.

۴- فرهنگ ۷۰ ساله باشگاه استقلال چیزی جز احترام به هوادار و سر تعظیم فرود آوردن نیست. همان کاری که روز جمعه علی قربانی و همه ما بازیکنان انجام دادیم. حالا هم بهتر است از ماجرای جمعه بگذریم و به دشمنان استقلال فرصت سو استفاده ندهیم.

۵- هواداران عزیز؛ درباره همه اتفاقهای چند سال گذشته و شایعات و شیطنت‌هایی که درباره من ساختند با یکی از خبرگزاری‌ها مصاحبه‌ای انجام دادم و از آنها تقاضا کردم در یک فرصت مناسب این مصاحبه را منتشر کنند. مطمئن باشید بعد از خواندن این مصاحبه به خیلی از دسیسه‌ها پی خواهید برد.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار