کد خبر: ۴۶۴۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
یوسفی در گفتگو با نامه نیوز:
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان باید بدانند تیمی بهتر از پرسپولیس در ایران و کشورهای آسیایی پیدا نمی‌کنند و بهتر است در این تیم بمانند.
رحیم یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نامه نیوز، درباره بازی پرسپولیس مقابل نسف قارشی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته عملکرد خوبی داشت و دیدیم که با نا داوری در بازی برگشت با الهلال نتوانست راهی فینال این بازی ها شود.

وی ادامه داد: به نظرم امسال تیم برانکو با تجربه بیشتری به این مسابقات می رود و می تواند موفقیت های سال قبل را تکرار کند. پرسپولیس می تواند نسف قارشی را در گام اول شکست دهد و امیدوارم با حمایت هواداران گام اول را محکم برداریم. در تورنمنت ها همیشه اولین بازی سخت است.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: کار قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر تقریبا تمام شده و به نظرم بهتر است برانکو بعد از مسجل شدن قهرمانی به بازیکنانی میدان بدهد که کمتر بازی کردند تا عیار آنها هم مشخص شود.

یوسفی در مورد اینکه برخی بازیکنان قرارداشان در پایان فصل تمام می شود و شاید از این تیم جدا شوند اظهار داشت: کجا می‌خواهند بروند بهتر از پرسپولیس؟ آنها باید بمانند و جایی هم نروند چون در ایران تیمی بهتر از پرسپولیس نیست. 

وی افزود: یک بازیکن شاید بخواهد به لیگ معتبر اروپایی برود که آن بحثش جداست اما رفتن به تیم‌های درجه دو آسیایی به درد آنها نمی خورد. پرسپولیس همه جوره از این تیم ها سرتر است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار