کد خبر: ۴۷۰۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
دونالد ترامپ در اظهاراتی در یک مراسم به شوخی جمله ای درباره نفر احتمالی که کاخ سفید را ترک خواهد کرد گفت.
نفر بعدی که کاخ سفید را ترک می کند از نظر ترامپ کیست؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بر اساس گزارش خبرنگاران در یک مراسم ضیافت شام گروه رسانه‌ای موسوم به "باشگاه گرید آیرن" متشکل از ۶۵ عضو نماینده مطبوعات و رسانه‌های مهم آمریکا در روز شنبه شرکت کرده و جوک‌ها و شوخی‌های زیادی را در این مراسم انجام داده است.

بر اساس گزارش خبرنگاران حاضر، ترامپ در یکی از شوخی‌هایش گفته است: افراد زیادی تاکنون کاخ سفید را ترک کرده‌اند. این می‌تواند روحیه بخش باشد چرا که شما بازدهی می‌خواهید. من آشوب را دوست دارم و واقعا چیز خوبی است. چه کسی قرار است نفر بعدی باشد که کاخ سفید را ترک می‌کند؟ استفان میلر (مشاور ارشد کاخ سفید) یا ملانیا (همسر ترامپ و بانوی اول آمریکا)؟

ترامپ در ادامه شوخی‌هایش گفت که ملانیا می‌تواند او را به عنوان "بزرگسال تحت تکفل" قبول کند. اشاره ترامپ به مطالب مطرح شده در کتاب جنجالی "آتش و خشم" است که در آن گفته شده دستیاران کاخ سفید گفته‌اند از نظر آنها رئیس جمهوری شبیه بچه‌هاست.

از زمانی که مراسم سالانه ضیافت شام باشگاه گریدیرون در دهه ۱۸۰۰ در آمریکا پایه گذاری شد اکثر روسای جمهور آمریکا دست کم یک بار در زمان دولت‌هایشان در این مراسم شرکت کرده‌اند.

این مراسم شام به خاطر سخنرانی‌های پر از شوخی و جوک از سوی روسای جمهور و قانونگذارانی که در آن شرکت می‌کنند شهرت دارد. با وجود آن که هیچ گاه اجازه داده نشده که از این مراسم فیلم و عکسی گرفته شود اما خبرنگاران برای شرکت در آن دعوت می‌شوند و سخنرانی‌ها را پوشش می‌دهند.

این جوک در حالی از سوی ترامپ مطرح شد که چند روز پیش "هوپ هیکس" مدیر ارتباطات کاخ سفید از کناره گیری خود از این سمت خبر داد.

گردآوری: سیمرغ


برچسب ها: ترامپ ، ترامپ ، ترامپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
بیشتر ببینید
بشنوید
پیشنهاد خاص
آخرین اخبار