کد خبر: ۴۷۰۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
منابع آگاه از درخواست سنگین کارلوس کی‌روش از مدیران فوتبال ازبکستان خبر می‌دهند.
مدتی است که اخباری در رسانه های ازبکستانی درباره مذاکره مدیران فوتبال این کشور با سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران منتشر می‌شود.

به گزارش نامه نیوز، اخیرا یکی از رسانه های ازبکستانی اعلام کرد که با گزینه اصلی که تیمش در حال آماده شدن برای حضور در روسیه است، در دوبی مذاکره شده و طرفین به توافق هم رسیده‌اند تا بعد از جام جهانی همکاری شان را شروع کنند.

اخباری نیز در داخل منتشر شده مبنی بر اینکه همکاری ایران با کی روش بعد از جام جهانی به پایان می رسد و این بار قرار نیست قرارداد وی تمدید شود.

کنار هم قرار دادن این اخبار و شایعات همه را به این نتیجه می رساند که کی روش با ازبکستان تمام کرده اما پیگیری های خبرنگار نامه نیوز خبر جدیدی را مطرح کرده است.

به گفته منابع آگاه کی روش با مدیران ازبکستان مذاکره کرده اما توافقی حاصل نشده چرا که ظاهرا مربی پرتغالی رقم بالایی در حدود سه میلیون دلار درخواست کرده که می تواند مذاکرات را بدون نتیجه بگذارد.

مدیران فوتبال ازبکستان که تاکنون صعود به جام جهانی را تجربه نکرده اند قصد دارند برای دوره بعدی به هر شکل به این مسابقات برسند اما بعید است بتوانند خواسته مالی کی روش را برآورده کنند.

کی روش در حال حاضر بعد از لو(آلمان)، تیته(برزیل)، دشام(فرانسه)، لوپتگی(اسپانیا) چرسچسوف(روسیه) و سانتوس(پرتغال) هفتمین مربی گرانقیمت جام جهانی محسوب می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار