کد خبر: ۴۷۱۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
سرمربی تیم فوتبال الوصل گفت: اگر مغلوب پرسپولیس شویم شانس صعود را از دست می دهیم و برای برد بازی می‌کنیم.
رودولفو آروابارنا سرمربی تیم فوتبال الوصل در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، گفت: در ابتدا باید بگویم الوصل در تمام بازی‌ها برای برد به زمین می‌رود. در این بازی تمام نقاط ضعف و قوت رقیب را بررسی کرده‌ایم و با تمام قدرت وارد زمین خواهیم شد.

به گزارش نامه نیوز، وی افزود: اگرچه ما اکنون در شرایط خوبی نیستیم ولی در تمام بازی ها مثل بازی با پرسپولیس به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم. در این روزها با توجه به اینکه بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم نتایج خوبی نگرفتیم. این روزها این بازیکنان در حال بازگشت به ترکیب هستند و امیدواریم وضعیتمان بهتر شود.

سرمربی الوصل ادامه داد: الوصل اگر مقابل پرسپولیس شکست بخورد از این رقابت ها حذف شده است ولی روی کاغذ شانس بسیار کمی خواهد داشت. ولی با این وجود با تمام قدرت در این بازی حاضر خواهیم شد تا بهترین نتیجه را بگیریم. ما در بازی فردا با همان ترکیب جوانی که در بازی رفت مقابل پرسپولیس قرار گرفتیم به میدان خواهیم رفت. درباره بازی کردن حسن و کایو باید بگویم که هر دو آنها در حال گذراندن دوران نقاهتشان هستند. شانش بازی کردن حسن در این بازی نسبت به کایو بیشتر است.

سرمربی آرژانتینی الوصل در پایان گفت: درباره فشار در این بازی باید بگویم که ما هیچ فشاری را احساس نمی کنیم و ما در میان هوادارانمان و داخل ورزشگاه خودمان بازی می کنیم. پرسپولیس یکی از قوی ترین تیم های گروه ماست ولی ما توجه به توانایی بازیکنانمان و مصدومانی که داشتیم به بازیکنان جوان خودمان اعتماد می کنیم زیرا ما در این فصل در چند رقابت حضور داریم و باید بنا به فشردگی آنها عمل کنیم.


سلمین البلوشی نیز با حضور در نشست خبری گفت: ما همیشه و در همه حالت به دنبال ۳ امتیاز هستیم و برای ما مهم نیست که چه تیمی مقابل ما قرار دارد. شاید فکر کنید نمی‌توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم ولی ما شانس زیادی برای پیروزی در مسابقه فردا داریم. ما میزبان هستیم، هواداران در کنار ما هستند و تمام امکانات برای ما است و برای پیروزی امیدوار هستیم.

او در پایان گفت: من به تیمم و بازیکنان ایمان دارم که فردا مسابقه خوبی خواهیم داشت. باید بجنگیم و در تمام ۹۰ دقیقه آخرین شانس خودمان را برای صعود به مرحله بعد امتحان کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار