کد خبر: ۴۷۲۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز به مصاف الوصل امارات می رود که این تیم در دوران مربیگری برانکوایوانکوویچ در تمامی تقابلها با تیمهای اماراتی به پیروزی رسیده است.
برانکو با پرسپولیس تا کنون ۳ بار مقابل تیم های اماراتی قرار گرفته و هر سه بار موفق به کسب برد، مقابل حریفان شده است.

الوحده امارات۳- پرسپولیس ۲:

به گزارش نامه نیوز ،این نخستین تقابل برانکو از زمان حضور در پرسپولیس با یک تیم اماراتی بود. سرخپوشان روز ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا در در استادیوم آل نیهان ابوظبی موفق به از پیش رو برداشتن تیم الوحده شدند. وحید امیری یکبار و مهدی طارمی دوبار برای سرخ ها گلزنی کردند.
بازگشت خاطره انگیز; پرسپولیس موفق شد در دیدار خارج از خانه خود برابر نماینده امارات نیمه دوم پر استرسی برای هوادارانش شکل دهد. آنها با یک بازی منطقی در نیمه اول با تک گل امیری به کار خود خاتمه دادند اما دریافت دو گل آنها را در مسیر شکست قرار داده بود. مهدی طارمی که با فرصت سوزی های خود شرایط سختی برای سرخپوشان شکل داده بود توانست در بازگشتی فوق العاده یک برد شیرین به نام پرسپولیس و هواداران این تیم کند.


پرسپولیس چهار-الوحده امارات دو:

دیدار برگشت پرسپولیس مقابل الوحده هم با برد سرخپوشان همراه بود. سرخ ها روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ورزشگاه آزادی، میزبان تیم الوحده بودند و در نهایت با ۴ گل این تیم را از پیش رو برداشتند.
برد و صعود; پرسپولیس با ۳ گل مهدی طارمی و تک گل سروش رفیعی دیدار دشوار برابر الوحده را به سود خود تمام کرد تا به عنوان اولین تیم ایرانی به دور بعدی لیگ قهرمانان صعود کند.

پرسپولیس دو- الوصل صفر:

برد مقابل الوصل، هت تریک برانکو با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی بود. سرخ ها روز ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم الوصل امارات بودند و در نهایت با دو گل احمدزاده و علیپور این تیم را شکست دادند.
برد و صدرنشینی; شاگردان برانکو ایوانکوویچ توانستند با عبور از شرایط ویژه بعد از شکست در دربی، مقابل الوصل از میزبانی خود سود برده و با دو گل حریف را بدرقه کنند تا با توجه به شکست السد در ازبکستان، صدرنشین گروه C باشند.

برانکو و چهارمین تقابل با تیم های اماراتی

دیدار روز سه شنبه مقابل الوصل امارات، چهارمین دیداری است که برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی قرار می گیرد. پروفسور سرخ ها در هر سه دیدار گذشته مقابل این تیم ها برنده بوده است و باید دید که برای دیدار روز سه شنبه چه تدابیری اندیشیده تا چهارمین برد خود با پرسپولیس مقابل تیم های اماراتی را رقم بزند و با توجه به اینکه این بازی، آخرین بازی پرسپولیس در سال ۱۳۹۶ است برانکو و سرخپوشان می توانند سال را با برد به پایان برسانند یا خیر.

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار