به‌روز شده در: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۱
کد خبر: ۴۷۲۰۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی در توضیح جلسه امروز ظهر امروز این فراکسیون برای بررسی استیضاح وزیر راه گفت: اکثریت نمایندگان این فراکسیون موافق استیضاح آقای آخوندی هستند.
سید حسین نقوی حسینی اظهار کرد: در جلسه ظهر امروز پیرامون بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی قرار شد که فراکسیون بیانیه‌ای صادر نکرده و رای فراکسیونی اعلام نشود اما در نهایت اکثریت نمایندگان عضو فراکسیون با استیضاح آقای آخوندی موافق هستند.

به گزارش نامه نیوز، وی در عین حال گفت: با وجودی که فراکسیون بیانیه‌ای رسمی برای رای به استیضاح آقای آخوندی منتشر نمی کند اما قرار شد اعضای فراکسیون برای مدیریت موضوع استیضاح در صحن مجلس فعال باشند.

نقوی حسینی در پایان یادآور شد: جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی برای بررسی استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی فردا 7 صبح برگزار می شود.


همچنین غلامرضا جعفرزاده ایمن‌آبادی با شاره به تشکیل جلسه این فراکسیون در مورد استیضاح وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: فراکسیون مستقلین ابعاد مختلف این استیضاح را با حضور اعضا و مسئولان بررسی کرده ولی قرار نیست نظر مشخصی اعلام کنیم.

وی افزود:‌ هدف از برگزاری جلسه فراکسیون همچون جلسه مربوطه به استیضاح وزیر کار صرفا روشنگری برای نمایندگان در باره مسائل مختلف مربوط به استیضاح وزیر راه بوده است.

نائب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی تصریح کرد: قرار شده هر یک از اعضا بنا بر تشخیص خود برای این استیضاح رای بدهند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار