کد خبر: ۴۷۲۲۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید، شاگردان برانکو عملکرد بسیار خوبی برای الوصل داشتند.
فرشاد پیوس درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الوصل امارات، اظهار کرد: شاهد بازی خوبی بودم. پرسپولیس نشان داد می‌تواند همیشه حریف را تحت کنترل خود قراردهد و هر زمانی بخواهد می‌تواند روی دروازه‌ حریف فشار بیاورد و موقعیت گل ایجاد کند. پرسپولیس فراتر از آسیا بازی کرد.

به گزارش نامه نیوز ، وی افزود: فرشاد احمدزاده از بازیکنانی بود که عملکرد بسیار خوبی داشت. با دویدن‌های زیاد روی دروازه‌ الوصل فشار ایجاد کرده بود و باعث شد دفاع الوصل عقب بازی کند. برانکو برای این بازی کمی تغییر تاکتیک داده بود و سعی داشت ابتدا دروازه‌ تیمش را بسته نگه دارد و بعد با گلزنی، سه امتیاز را به دست بیاورد. با توجه به این که السد هم مقابل نسف قارشی ازبکستان به پیروزی رسیده بود، باید مقابل الوصل برنده می‌شدیم تا شانس صعود داشته باشیم.

پیوس با بیان این که حالا همه تمرکز تیم باید روی بازی با نسف قارشی باشد گفت‌: پرسپولیس با پیروزی برابر نسف قارشی می‌تواند از گروه صعود کند ولی اگر تیم مقابل نسف قارشی نتیجه‌ نگیرد کار برای صعود سخت می‌شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره این که آیا برای این پرسپولیس شانس قهرمانی قائل است یا خیر؟ گفت‌: قهرمانی در آسیا واقعا سخت است چرا که تیم‌های حوزه خلیج فارس و شرق آسیا هزینه‌های زیادی صرف جذب ستاره‌ها می‌کنند اما پرسپولیس باید با یک فصل نقل‌ و انتقالات محروم به مصاف رقبا برود.
منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار