کد خبر: ۴۷۲۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
شکست منچستریونایتد مقابل سویا و اظهارات مورینیو بعد از بازی خشم هواداران تیم انگلیسی را برانگیخت.
تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس سه شنبه شب در بازی برگشت برابر سویا اسپانیا در خانه دو بر یک شکست خورد تا با لیگ قهرمانان اروپا وداع کند.

به گزارش نامه نیوز، ارائه یک فوتبال دفاعی و شکست برابر تیمی نه چندان قدرتمند که کمتر کسی بعد از قرعه کشی امیدی به صعودش داشت باعث عصبانیت هواداران منچستریونایتد و البته کنایه های متعدد رسانه های انگلیسی شده است.

دیلی میل از یک یونایتد ناامید کننده با تاکتیک بد و سویای فوق‌العاده‌ نوشت، بی بی سی به سردرگمی مورینیو برای هدایت بازیکنانش اشاره کرد، میرر از بازی دفاعی تیم مورینیو انتقاد کرد و سان نیز تیتر زد: "فاجعه برای ژوزه و یونایتد ضعیف"

در این بین اظهارات مورینیو بعد از بازی خشم هواداران یونایتد را دوچندان کرد. وی گفت: وقتی در پورتو بودم و وقتی هم در رئال مادرید حضور داشتم منچستریونایتد را حذف کردم و این را  به خوبی می‌دانم که حذف از لیگ قهرمانان اروپا برای منچستریونایتد پایان دنیا نیست و قبلا هم بارها اتفاق افتاده است.

هواداران منچستریونایتد این اظهارات را توجیهی توهین آمیز از سوی مورینیو برای این ناکامی بزرگ تلقی کرده اند و برخی شان خواستار اخراج او شدند و همزمان نیز هشتگ های  "mourinho out" در فضای مجازی رویت شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار