کد خبر: ۴۷۲۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
مدیران سپاهان برای بازگشت این تیم به اوج دنبال جذب یک بازیساز با تجربه هستند و گزینه‌های اصلی شان نیز مشخص شده‌اند.
سپاهان اصفهان به عنوان پرافتخارترین تیم لیگ برتر، مدتی است که از سطح اول فوتبال ایران فاصله گرفته و در کورس مدعیان قهرمانی جایی ندارد.

به گزارش نامه نیوز، اصفهانی ها برای فصل جاری امیدوار بودند با حضور کرانچار و جذب نفرات کارآمد بتوانند دوباره در حد یک مدعی ظاهر شوند اما نتایج ضعیف باعث برکناری کرانچار شد و اکنون نیز این تیم با 27 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارد.

مدیران سپاهان که اخیرا منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی انتخاب کرده اند از حالا در تلاشند تا برای فصل آینده تیم بهتری را روانه مسابقات کنند و نیاز به بازیکنان جدیدی دارند.

یکی از خواسته های اصلی ابراهیم زاده جذب یک بازیساز باتجربه است و ظاهرا دو گزینه نیز دارند که هر دو عضو تیم های مطرح تهران هستند؛ محسن مسلمان و سرور جباروف.

مسلمان در پرسپولیس نیمکت نشین شده و در پایان فصل هم قراردادش به اتمام می رسد و گزینه مناسبی برای حضور در تیم متمول اصفهانی است. جباروف نیز اگرچه بازیکن فیکس استقلال است اما تجربه بازی در سپاهان را دارد و با توجه به اتمام قراردادش با استقلال بعید نیست با یک پیشنهاد مالی چشمگیر دوباره مسافر اصفهان شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار