کد خبر: ۴۷۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
کاپیتان سابق استقلال معتقد است سرنوشت صعود در دستان شاگردان شفر است و این تیم می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین صعود کند.
رضا عنایتی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره دیدار این تیم با العین گفت: استقلال نمایش خوبی در جریان مسابقه داشت. البته تعدادی از بازیکنان این تیم مصدوم بودند و نباید فراموش کنیم که فشردگی بازی ها نیز برای همه تیم ها کار را سخت کرده اما باز هم دیدید که اگر کمی خوش شانس بودند، می توانستند برنده زمین مسابقه را ترک کنند.

به گزارش نامه نیوز، وی در ادامه تصریح کرد: مصدومیت غفوری و تیام در جریان نیمه دوم نیز به روند استقلال لطمه زد و اجازه نداد تا این تیم برنده دیدار با العین باشد. همه بازیکنان در جریان بازی تلاش خود را انجام دادند و زحمت کشیدند اما در نهایت سه امتیاز به استقلال نرسید. 

پیشکسوت استقلال در ادامه درباره حضور پر رنگ هواداران استقلال، خاطر نشان کرد: البته که استقلال همواره حمایت هواداران خود را دارد و همیشه هواداران برای استقلال سنگ تمام گذاشتند اما در این دیدار حساسیت هایی وجود داشت که خدا را شکر باز هم استقلالی ها سربلند شدند. رفتار و حضور هواداران در این دیدار باعث شد تا باز هم بزرگی استقلال در آسیا اثبات شود.

عنایتی درباره شانس صعود استقلال، اضافه کرد: معادلات این گروه بسیار پیچیده است اما مهم ترین موضوع این است که سرنوشت صعود در دستان استقلال است و این تیم می تواند با هدایت شفر حتی به عنوان صدرنشین صعود کند.

کاپیتان سابق استقلال تاکید کرد: استقلال در هفته های اخیر روند صعودی خود را با شفر طی کرده و به همین دلیل همه نسبت به آینده تیم خوش بین هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار