کد خبر: ۴۷۴۳۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
برومند در گفت‌وگو با نامه‌نیوز:
دروازه بان سابق استقلال معتقد است که این تیم سال 96 را بد شروع کرد اما با حضور شفر بهتر شد و سال را به خوبی به پایان رساند.
پرویز برومند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نامه نیوز درباره عملکرد استقلال در سال 96 گفت: متاسفانه تیم شروع خوبی نداشت و نتایج بسیار بدی کسب کرد اما رفته رفته اوضاع بهتر شد و با حضور شفر شرایط کاملا تغییر کرد.

وی ادامه داد: استقلال در نیم فصل دوم تغییرات خوبی داشت و نفرات خوبی مثل تیام را جذب کرد که باعث شد مشکل گلزنی برطرف شود. پیروزی در دربی نیز حسن ختام خوبی برای اتمام سال بود.
بازیکن سابق استقلال درباره توقف این تیم مقابل العین گفت: به هر حال العین تیم قدرتمندی است و به راحتی نمی توانست بپذیرد که در امارات متوقف شود و در تهران نیز ببازد. آمده بودند تا حداقل یک مساوی بگیرند و موفق هم شدند.

وی ادامه داد: استقلال البته در آسیا نتایج خوبی گرفته و می تواند با شکست الریان کار صعود را یکسره کرده و با خیال آسوده تر به استقبال بازی سخت با الهلال برود. البته امیدوارم حسینی و تیام که مصدوم هستند به این بازی برسند چرا که نبودشان کار را برای استقلال سخت خواهد کرد.

برومند درباره رویارویی تیم شفر با نفت تهران در غیاب برخی بازیکنان گفت: اگرچه قهرمانی پرسپولیس قطعی است اما استقلال برای ادامه لیگ بی انگیزه نیست و به دنبال کسب نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. 

گلر سابق استقلال و تیم ملی افزود: تا جایی که می دانم تیم شفر در تعطیلات استراحت نکرده و تمرینات را پشت سر گذاشته و به همین دلیل غیبت ملی پوشان و نفرات مصدوم چندان نمی تواند برای بازی با نفت تهران مشکل ساز باشد چرا که تیم شفر از نظر تاکتیکی و نفرات برتری مشهود دارد.

وی درباره عملکرد تیم ملی در آستانه حضور در جام جهانی به نامه نیوز گفت: کی روش تیم خوبی ساخته و نسل تغییر کرده و جوان ها بازی می کنند. به هر حال انتقاد همیشه هست اما برخی مسابقات با درخواست سرمربی انجام می شود و باید به تفکرات سرمربی تیم ملی اعتماد کرد.

برومند تصریح کرد: مقابل تونس عیار تیم ملی مشخص شد و خط دفاعی ضعف هایی داشت. تیم ملی در بازی با الجزایر عملکرد خوبی داشت و بازی را برد اگرچه ضعف هایی هنوز دارد و به آمادگی صددرصد نرسیده است اما قطعا کی روش با برنامه تیم را به روسیه می برد. ما کار بسیار سختی برابر سه تیم قدرتمند داریم که به سادگی باج نمی دهند. مراکش هم دنبال صعود است با این حال فکر می‌کنم برنامه‌های کی‌روش خوب است.

وی افزود: دفاع تیم ملی ضعف هایی دارد که با بازی های دوستانه زیاد هم ممکن است حل نشود. البته پورعلی گنجی غیبت داشته و نبود او تاثیرگذار بوده است. کی روش از بین چشمی، منتظری، خانزاده و حسینی دنبال زوج پورعلی گنجی می گردد.

دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی در مورد وضعیت گلرهای تیم ملی نیز گفت: شرایط دروازه بانی در جام جهانی حساس است. فکر می کنم گلرهای خوبی داریم. بیرانوند مقابل الجزایر عملکرد خوبی داشت فقط روی صحنه گل اشتباه کرد و انتظار می رود روی این صحنه ها بهتر کار کند. تنها ضعف وی اشتباه در خروج ها است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار