کد خبر: ۴۷۴۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
چگونه ممکن است تیم‌هایی که در کورس کسب سهمیه یا فرار از سقوط به دسته پایین‌تر هستند و یا نمایندگان ایران در آسیا محسوب می شوند، زحمات یک فصل خود را به هنگام برداشت و در این مقطع سرنوشت‌ساز از فصل بر باد دهند؟
کارلوس کی روش که اخیرا خواسته بود ملی پوشان تیم های داخلی بعد از هر بازی لیگ برای ریکاوری در اختیار کادر تیم ملی قرار بگیرند(و این اتفاق رخ داد) اکنون خواستار در اختیار داشتن کامل ملی پوشان لیگ داخلی در فاصله 40 روز به جام جهانی شده است.

به گزارش نامه نیوز، حسین قدوسی سردبیر روزنامه پیروزی در همین خصوص یادداشتی منتشر کرده که در ادامه می خوانید:

متوجه حرف و منظور کارلوس کی‌روش نمی شویم. ما دوست داریم تیم ملی در نهایت آرامش و اقتدار و بدور از حاشیه راهی جام جهانی شود اما متوجه اظهارنظرها و خواسته های خاص و نامفهوم کی‌روش بعد از برد مقابل الجزایر_ و نه باخت به تونس_نمی شویم. 

دقیقا یعنی چه آقای کی‌روش؟ یعنی نمایندگان ایران در لیگ آسیا بدون ملی پوشان خود به مصاف رقبا بروند یا با ارفاقی که قایل می شوید بدون تمرین باشگاهی چنین کنند؟ شما اگر براین باورید که چهل روز قبل از جام جهانی ملی پوشان باید قید تمرینات باشگاهی را بزنند و دربست در اختیار تیم ملی باشند پس چرا از بین سی و یک تیم دیگر حاضر در جام جهانی هیچ تیمی چنین نمی کند؟ یعنی آنها احساس می کنند به اندازه کافی قدرتمند هستند؟

آقای کی‎‌روش! شما چرا حتی به خود اجازه نمی دهید از تیم های لژیونرهای مان چنین خواسته ای داشته و حتی در ذهن تان به آن فکر کنید. آیا اگر شما در زمان مربیگری در منچستر و رئال مادرید با چنین درخواستی مواجه می شدید سکوت اختیار می کردید؟ 

چگونه ممکن است تیم هایی که در کورس کسب سهمیه آسیایی یا فرار از سقوط به دسته پایین‌تر هستند و یا نمایندگان ایران در آسیا  محسوب می شوند، بیابند و زحمات یک فصل خود را به هنگام برداشت و در این مقطع حساس و سرنوشت ساز از فصل برباد دهند؟ 

آقای کی‌روش! شما خیلی خیلی بهتر از همه ما می دانید که به هیچ عنوان مقدور نیست که ملی پوشان از حالا تیم باشگاهی شان را ترک کنند. پس چرا پیشنهادی قابل اجرا و البته درک و فهم در دنیای فوتبال ارایه نمی کنید؟ هدف تان از این حرفها چیست؟ آیا می دانید اغلب مردم و اهالی فوتبال باورشان این است این حرف ها را برای توجیه ناکامی های احتمالی در جام جهانی بیان می‌کنید؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار