کد خبر: ۴۸۴۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
نقدی بر انتقادهای جدید کی‌روش
فوتبال تنها با امید و صد البته کار و کوشش و درایت و دانش پیش می رود که تیم ملی ایران در ابعاد بازیکنان و کادر فنی از آن بهره مند است و اگر کاستی هست بی شک مقصر آن رسانه ها نیستند.
کارلوس کی روش در حاشیه تمرین روز گذشته تیم ملی دوباره با کنایه سخن گفت و رسانه‌ها را نیز به عدم حمایت از تیم ملی متهم کرد.

به گزارش نامه نیوز، تورج عاطف از روزنامه نگاران ورزشی یادداشتی در این خصوص در اختیار نامه نیوز قرار داده که در ادامه می خوانید:

«لطفا مساله آماده‌سازی همین جا امروز تمام شود. به خاطر این که شما رسانه‌ها الان حق ندارید این سوال را بپرسید. شما عزیزان با کمال احترامی که دارم، تا امروز کجا بودید؟»

کارلوس کی روش عصبانی است و معتقد است که بر خلاف جریان آب فوتبال ایران شنا کرده است اما مسئله اینجا است که در این مسئله نقش رسانه ها چه بوده است ؟

کی روش می گوید: برنامه‌ای که ما از یک سال پیش تهیه کرده بودیم با تایید فدراسیون فوتبال قرار بود اتفاق بیفتد. برنامه ما تبدیل شد به برنامه مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا. فکر نمی‌کنم که این اتفاق درستی بود اما الان دیگر چرا باید در موردش صحبت کنیم؟

سوال این است که چرا در برنامه تهیه شده بازیهای لیگ قهرمانان آسیا را لحاظ نشده بود؟ سوالی که باز هم تکرار می کنیم این است که آیا رسانه ها مقصر هستند زیرا بر علیه باشگاه های کشور و تیمهایشان موضوع نگرفته اند که چرا در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنند؟ آیا این هماهنگی نباید با مدیران و باشگاه ها صورت می‌گرفت و نه با رسانه ها؟ 

سر مربی تیم ملی ایران معتقد است: اگر شما می‌خواهید درباره شرایط فعلی لژیونرها بپرسید یک مبحث جداست و اگر درباره وضعیت آماده‌سازی می‌خواهید سوال کنید، این هم مبحث دیگری است؟

سوال این است که آیا نباید با توجه به لژیونرهایمان معتقد باشیم تیم ملی ما آنقدر که باید امیدوار به 17 لژیونر خارج از کشور در لیست 35  که تنها یک دروازه بان در جمع آنها  است باشد تا 12 بازیکن سه تیم ذوب آهن و استقلال و پرسپولیس که در این جمع سه دروازه بان هم حضور دارند؟

کی‌روش اضافه می کند: ما یک جام‌جهانی را پیش رو داریم. حتی قبل از جام‌جهانی پیشین، اردوی سه هفته‌ای در آفریقا، دو هفته در اتریش و ۱۰ روز هم در برزیل داشتیم.

سوال این است که آیا تیم ملی فعلی ما به نسبت دوره پیش از پتانسیل نفرات بهتر و با تجربه تری  سود نمی برد؟ مردانی چون جهانبخش و انصاری فر و سامان قدوس و پور علی گنجی و... داریم که شرایط عالی دارند.

و در آخر دوست داریم به آقای کی روش اشاره ای داشته باشیم؛ به تاریخ فوتبال پرتغال بنگرید که شاید هیچکس فکر نمی کرد آنها در جام جهانی 1966 سوم شوند و در جام ملتهای اروپا 2004 در خاکشان موفق به کسب جام نشده  و در یورو 2016  قهرمان اروپا شوند. 

فوتبال تنها با امید و صد البته کار و کوشش و درایت و دانش پیش می رود که تیم ملی ایران در ابعاد بازیکنان و کادر فنی از آن بهره مند است و اگر کاستی هست بی شک مقصر آن رسانه ها نیستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار