کد خبر: ۴۸۸۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
رحیم شهرتی‌فر با اشاره به حمله سایبری و هک سیستم‌های مانیتوری فرودگاه تبریز اظهار داشت: این حمله ساعت ۲۱:۳۰ دیشب به مدت ۳ الی ۴ دقیقه بود که بلافاصله برای مقابله با این حمله از سوی سرور مرکزی اقدام شد.
 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: هیچ اختلالی در روند فعالیت فرودگاه تبریز رخ نداد و پس از بازگشت سیستم‌ها در عرض ۳ تا ۴ دقیقه، همه چیز به حالت عادی بازگشت.

به گزارش نامه نیوز، رحیم شهرتی‌فر با اشاره به حمله سایبری و هک سیستم‌های مانیتوری فرودگاه تبریز اظهار داشت: این حمله ساعت ۲۱:۳۰ دیشب به مدت ۳ الی ۴ دقیقه بود که بلافاصله برای مقابله با این حمله از سوی سرور مرکزی اقدام شد.

وی افزود: هیچ اختلالی در روند فعالیت فرودگاه تبریز رخ نداد و پس از بازگشت سیستم‌ها در عرض ۳ الی ۴ دقیقه، همه چیز به حالت عادی بازگشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه قبلا فرودگاه مشهد هم با اینگونه حمله سایبری مواجه شده بود گفت: این سرور‌های فرودگاهی در تهران مستقر است که باید شرکت فرودگاه‌های کشور هوشمندانه عمل کرده و از اقداماتی مشابه در آینده پیشگیری کند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس فتا پیگیر این اتفاق است، ابراز داشت: نهاد‌های مسئول هم در حال پیگیری شناسایی عاملین و رفع حفره‌های امنیتی برای نفوذ و هک این سیستم‌ها هستند.
منبع: تسنیم
برچسب ها: فرودگاه ، تبریز ، هک
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار