کد خبر: ۴۹۵۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
مدیرعامل تراکتورسازی تبریز از اقدام غیرحرفه ای بازیکن سابق سپاهان که قصد رفتن به استقلال را دارد، گله کرد.
عباس الیاسی امروز در گفتگویی رادیویی در خصوص احتمال حضور علی کریمی در استقلال با وجود توافق با تراکتورسازی گفت: با این بازیکن تمام کرده بودیم و قرار بود با هزینه ما از آلمان به ترکیه رفته و در اردوی تیم شرکت کند.

به گزارش نامه نیوز، وی ادامه داد: زمانی که این بازیکن به ترکیه رسید تلفن همراه خود را از دسترس خارج کرد و بعد شنیدیم قرار است به استقلال بروم. این اقدامی غیرحرفه ای است چراکه با تراکتورسازی توافق کرده بود.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره ادعای باشگاه مبنی بر داشتن قرارداد با مهدی ترابی که پرسپولیس ملحق شده گفت: قرار بود به عنوان سرباز به تبریز بیاید. دفترچه اش را پست کرده و مشخص نیست چگونه به عنوان دانشجو با پرسپولیس قرارداد بسته است.

الیاسی تصریح کرد: مدارک خودمان را به فدراسیون فوتبال ارسال کرده ایم. ترابی با ما قرارداد دارد و رویش حساب باز کردیم.

وی درباره وضعیت قرارداد با جان توشاک گفت: قراردادی سه ساله با توشاک بسته‌ایم اما اگر به اهداف خود که قهرمانی هم از جمله آنها است نرسیم، می‌توانیم هر زمان که خواستیم این قرارداد را فسخ کنیم. 

مدیرعامل تراکتورسازی  در پاسخ به سوالی درباره قرارداد سرمربی قبلی این باشگاه گفت‌: قرارداد ما با سائلام به گونه‌ای بود که اگر 100 دلار از قراردادش باقی می ماند باید 500 هزار دلار جریمه پرداخت می‌کردیم.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار