کد خبر: ۵۰۵۹۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
هدف تولید تلویزیون های هوشمند دسترسی به برنامه های تلویزیونی، فیلم ها و سایر محتویات از طریق استریم های اینترنتی است. این محتوا از طریق بخش Apps قابل دسترسی است و تقریبا همه تلویزیون های هوشمند دارای گزینه ای هستند که می تواند برنامه های دیگری را نیز به این بخش اضافه کند.
به گزارش نامه نیوز، برای مثال برخی از افراد برای اطلاع از آب وهوا می توانند اپلیکیشن های مربوط به این بخش را به تلویزیون خود اضافه کنند تا برای آگاهی از وضعیت جوی به جای رجوع به گوشی، با کنترل تلویزیون از آن مطلع شوند.

مراحل مورد نیاز برای اضافه کردن برنامه های بیشتر در تلویزیون هوشمند ممکن است در هر تلویزیونی با برندهای و مدل های مختلف متفاوت باشد.

تلویزیون هوشمند سامسونگ مجهز به یک مرورگر با  قابلیت اجرای نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر وب است. اگر تلویزیون شما سامسونگ است و هیچ اپلیکیشنی در صفحه اصلی یا هوم پیج تلویزیون خود نمی بینید، بهتر است که از طریق سامسونگ اپ استور اقدام به دانلود آنها کنید.

مراحل انجام نصب برنامه
برای اینکه دریابید آیا برنامه مورد نظر شما در این استور وجود دارد یا خیر، بهتر است موارد زیر را انجام دهید.

1- ابتدا اطمینان حاصل کنید که یک اکانت سامسونگ ایجاد کرده اید. این کار را از طریق تنظیمات تلویزیون نیز می توان به انجام رساند. پس از آن روی Apps در نوار منو کلیک کنید. این کار شما را به صفحه My apps می برد که تمام برنامه های از پیش نصب شده در آنجا نمایش داده شده و می توانید به برنامه های موجود در سایر دسته ها مانند محبوب ترین ها، ویدئوها، سبک زندگی و سرگرمی نیز دسترسی داشته باشید.

2- اگر در سامسونگ استور برنامه ای توجهتان را جلب کرد که جز برنامه هایتان نبوده و خواستار اضافه کردن آن به تلویزیون تان بودید، با کمک نماد ذره بین شیشه ای جست و جو کنید. سپس روی آیکون آن کلیک کنید. با این کار به صفحه نصب برنامه هدایت می شوید و اطلاعاتی نیز در خصوص جزئیات آن برنامه به دست می آورید.

3- پس از آن روی گزینه install  کلیک و برنامه را نصب کنید. پس از نصب از شما خواسته می شود که آن را باز کنید. در غیر این صورت فقط منو را ترک کرده و بعدا می توانید از قسمت My apps  به آن دسترسی داشته باشید.

چطور به تلویزیون سامسونگ برنامه اضافه کنیم؟


لازم به ذکر است که این راه حل ممکن است برای تلویزیون های قدیمی تر از سال 2014 اندکی متفاوت باشد و سیستم منوی متفاوتی را پیش روی شما قرار دهد. همچنین ممکن است در مراحل اضافه کردن برنامه ها نیز تغییراتی وجود داشته باشد.


منبع: کالاسودا

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار