کد خبر: ۵۰۶۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
در گفت و گو با نامه نیوز عنوان شد؛
عضو شورایی مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: در وضعیتی که آمریکا جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ایران آغاز کرده و کشور مبتلا به بحرانی های جدی اقتصادی است، امروز دیگر تبعات برخورد با دولت محدود به آقای روحانی نمی شود و کلیات نظام ضربه می خورد.

گروه سیاست نامه نیوز، دولت روحانی در وضعیت سخت داخلی و خارجی قرار دارد. تحریم های آمریکا به اقتصادی کشور فشار می آورد و مخالفان برجام دائم به دولت متلک پراکنی می کنند اما مدتی است که اصلاح طلبان نیز به جمع متلک پراکن ها اضافه شدند و هر روز، صبح خود را با کنایه به دولت شروع می کنند. حتی کارگزاران سازندگی که نزدیکترین حزب اصلاح طلب به دولت است، در طعنه زنی به دولت کوتاهی نمی کند.

غلامرضا انصاری درباره نسبت امروز اصلاح طلبان با حسن روحانی گفت: اصلاح طلبان همان نسبت سال 96 را با حسن روحانی دارند. آقای روحانی شخصیت مستقلی به لحاظ منش، کنش و رفتار سیاسی است و از ابتدا بدون هیچ سهم‌خواهی و چشم داشتی، سیاست و استراتژی اصلاح طلبان حمایت و نقد منصفانه دولت بود.

وی با بیان اینکه امروز هم اصلاح طلبان از حمایت آقای روحانی پشیمان نیستند ادامه داد: اگر همان شرایط انتخابات سال 92 و سال 96 باشد از آقای روحانی حمایت می کنند. آقای روحانی ظرفیت هایش مشخص بود، در آن حد نیز وظایف خود را انجام داد. ضمن آنکه شاید الان انتقادهای جدی به دولت او باشد ولی باز هم قطعا حمایت و نقد منصفانه در دستور کار دوستان اصلاح طلب خواهد بود.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت درباره میزان تلاش اصلاح طلبان برای خنثی کردن طرح مخالفان روحانی و پیشگیری از ناتمام ماندن دولت اظهار کرد: در مقطع کنونی برخورد با دولت برخورد با نظام است. در وضعیتی که آمریکا جنگ تمام عیار اقتصادی را بر علیه ایران آغاز کرده و کشور مبتلا به بحرانی های جدی اقتصادی است، امروز دیگر تبعات برخورد با دولت محدود به آقای روحانی نمی شود و کلیات نظام ضربه می خورد.

وی با اشاره به وقایع دی ماه و توطئه های دشمنان انقلاب تأکید کرد: با یأس و ناامیدی به وجود آمده در بین مردم، قطعا برخورد با دولت برخورد با نظام است. اصلاح طلبان همان طور که مقام معظم رهبری اشاره کردند باید فعلا به طور قطعی از دولت حمایت کنند.

این فعال اصلاح طلب با بیان اینکه کابینه دولت برای عبور از شرایط اقتصادی موجود باید تقویت شود درباره علت طعنه و کنایه های اصلاح طلبان به دولت در این حوزه گفت: نقدهای صادقانه به دولت مشکلی ایجاد نمی کند. دولت باید تکمیل شود وزارت اقتصاد و وزارت کار جزء وزارتخانه های استراتژیک هستند و قطعا بلاتکلیفی آنها به مصلحت نیست.

انصاری درباره ناامیدی دولت به آینده گفت: به هر صورت ما نقد جدی به دولت داریم و از آن طرف معتقدیم باید دولت حمایت و کمک شود تا کشور به سلامت از بحرانی که به آن گرفتار شده عبور کند.

برچسب ها: روحانی ، دولت ، اصلاحات
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار