کد خبر: ۵۰۶۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
جاسم کرار محمد ستاره تیم صنعت نفت آبادان در مقابل تراکتور همه کار کرد به جز شادی پس از گل.
کرار در استقلال بازی کرد، در شاهین حضور داشت و در صنعت نفت هم می درخشد اما اغراق نیست اگر بگوییم درخشان ترین دوران این بازیکن عراقی در تیم تراکتورسازی تبریز رقم خورد. دورانی که کرار یک تنه یادگار امام را علیه رقبا و شاید داوران می شورید و همه را با خود همراه می کرد و البته با گل هایش، تبریز را به مرز انفجار می رساند. شاید اگر حواشی، درگیری ها و اشتباهاتش نبود، کرار همین حالا هم در تراکتور می ماند و با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی می کرد اما به هر حال شماره 13 راهی را انتخاب کرد که سرانجامش به آبادان ختم شده است. 
شب گذشته او مقابل تراکتورسازی مرد اول میدان بود. یک پنالتی گرفت، خودش پنالتی را گل کرد و در ادامه میانه میدان را به دست گرفت. در دقیقه 92 هم شجاعانه پشت ضربه پنالتی ایستاد و گل تساوی را وارد دروازه فروزان کرد. کرار نخستین پنالتی زن تیمش در ضیافت پنالتی ها نیز بود و علیرغم زدن 2 ضربه پنالتی، بازهم اجازه نداد فروزان دستش را بخواند!
اما نقطه مشترک گل های کرار، در عدم خوشحالی پس از آن ها بود. او سه گل مهم را به ثمر رساند؛ ابتدا تیمش را پیش انداخت، سپس بازی را به تساوی رساند و بعد هم اولین پنالتی که حساسیت زیادی دارد را هم وارد دروازه تراکتور کرد اما باتوجه به علاقه ای که به این تیم تبریزی دارد خوشحالی نکرد تا در 31 سالگی همچنان مهرش به تی تی ها را نشان دهد.
برچسب ها: کرار ، کرار ، کرار
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار