کد خبر: ۵۱۴۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال با هفت دیدار برگزار خواهد شد.
هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال امروز (یکشنبه) با انجام هفت دیدار در حالی برگزار می‌شود که تیم‌های رده دوم و سومی گل‌گهر سیرجان و شاهین شهرداری بوشهر در این هفته قرعه استراحت دارند.

در حساس‌ترین دیدار این هفته تیم مس کرمانِ صدرنشین به مصاف استقلال جنوب رده چهارمی خواهد رفت. شاگردان نادر دست‌نشان که چهار دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند، وضعیت بسیار خوبی در صدر جدول دارند و برای حفظ جایگاه خود مقابل تیم خوب فرهاد کاظمی قرار خواهند گرفت. تیم استقلال جنوب همانند حریف خود وضعیت خوبی دارد و از سه دیدار گذشته هفت امتیاز به دست آورده و این دیدار خارج از خانه بهترین فرصت برای این تیم است تا فاصله شش امتیازی خود با تیم مس کرمانِ صدرنشین را کاهش دهد. 

در دیگر دیدارهای این هفته هم تیم خونه‌به‌خونه بابل پس از استعفای علی نظرمحمدی، بدون سرمربی به کرج سفر کرده و باید مقابل تیم اکسین پُر مهره قرار بگیرد. شاگردان محمد نصرتی نیز مانند حریف خود وضعیت خوبی ندارند و پس از عملکرد درخشان در هفته‌های ابتدایی، چندین هفته است که موفق به پیروزی نشده‌اند و همین موضوع باعث سقوط این تیم تا رده هفتم جدول شده است.

بیشتر بخوانید
علی نظرمحمدی از سرمربیگری خونه‌به‌خونه استعفا کرد

بادران و ملوان نیز دیگر دیدار هفته دوازدهم را برگزار خواهند کرد و شاگردان پاشازاده به دنبال پیروزی مقابل حریف قعر جدولی و سر و سامان دادن به وضعیت خود در جدول رده‌بندی هستند.

برنامه کامل دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

یکشنبه 20 آبان 97

* بادران تهران -ملوان بندر انزلی – ساعت 14:30 - ورزشگاه  نفت (تهرانسر)‏ تهران
داور: حسین زمانی، کمک‌ها:رحیم حاجیلو و موسی مه‌آبادی، داور چهارم: رضوان سرشار

* آلومینیوم اراک -کارون اروند خرمشهر– ساعت 14:30 - ورزشگاه  امام خمینی اراک
داور: عباس صادقی، کمک‌ها: جواد قنبریان و مهدی صناعی، داور چهارم: فرهاد امینی

* نود ارومیه - قشقایی شیراز– ساعت 14:30 - ورزشگاه  تختی ارومیه
داور: مهدی نجار، کمک‌ها:کوروش کریمی و هیوا بهمنی، داور چهارم: مهدی جبرئیلی

* اکسین البرز -خونه‌به‌خونه مازندران– ساعت 14:30 - ورزشگاه  انقلاب کرج
داور: سعاد وفاپیشه، کمک‌ها: رحیم حاجی‌پور و مرتضی شهریاری، داور چهارم: مرتضی عابدی

* فجرسپاسی شیراز- شهرداری تبریز– ساعت 14:30 - ورزشگاه پارس شیراز
داور: ابوالفضل دوستی، کمک‌ها:حسین سلیمانی و علیرضا طاهرخانی، داور چهارم: احمد محمدی

* مس کرمان - استقلال جنوب تهران– ساعت 14:30 - ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
داور: سید حسین زرگر، کمک‌ها: عسکر محمدی و حامد تازه‌پور، داور چهارم: محمدحسین ترابیان

* شهرداری ماهشهر- مس رفسنجان– ساعت 15:30 - ورزشگاه شهدای ماهشهر
داور: امید جمشیدی، کمک‌ها:حمید نادری بلداجی و سعید زیبا، داور چهارم: پیام ساری اصلانی

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار