به‌روز شده در: ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳

حمله با خودرو به عابران پیاده در ملبورن استرالیا /شماری کشته و زخمی شدند

رسانه های خبری بامداد جمعه گزارش دادند که فردی در ملبورن استرالیا با خودرو میان مردم رفت و در جریان این حمله شماری از مردم کشته و زخمی شدند.
نماینده اصولگرا در گفت و گو با نامه نیوز؛

اصولگرایان از گزینه هایشان صرف نظر نکنند شکستشان حتمی است

به نظر می‌رسد جبهه مردمی در حال ایفای نقش شورای ائتلاف اصولگرایان است و حرکتشان هم در مسیر رسیدن به یک کاندیدای واحد است.

سوریه در انتظار آستانه

ناظران بر این باورند که نشست آستانه می تواند گام مهمی در جهت تعیین چارچوب های انتقال قدرت در سوریه و ادامه روند آتش بس در این کشور و همچنین رسیدن کمک های انسان دوستانه به مردم سوریه باشد.

نگرانی روسیه نسبت به استفاده تروریستها از گاز خردل در سوریه

«ماریا زاخاروا»، سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به استفاده تروریست ها از موشک های تجهیز شده به گاز خردل، نسبت به این عمل تروریستها به شدت اعتراض کرد.

روحانی: حماسه آتش نشانان فداکار در این صحنه خدمت، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری و از خودگذشتگی این فرزندان رشید ملت واداشت/ تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار

رییس جمهوری در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران ، با تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار اظهارداشت: حماسه ای که آتش نشانان فداکار در این صحنه خدمت ، آفریدند و جان خود را برای نجات هموطنان خویش فدا کردند ، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری و از خودگذشتگی این فرزندان رشید ملت واداشت.

ظریف: ایران مخالف حضور آمریکا در «نشست آستانه» است/ آمریکا را دعوت نکرده‌ایم

ظریف گفت: ما مخالف حضور آمریکا در نشست آستانه هستیم و دعوتی از آنها نکرده‌ایم.

سید حسن خمینی: اگر قرار است امام را ترویج کنیم اول باید او را بشناسیم/ نباید هرکس جمله ای از امام را بدون دیدن قبل و بعد آن و زمان آن، بگیرد و بیان کند/ هرچه افراد نسل اول انقلاب از میان ما می روند دست ما از «مفسران صادق امام» کوتاه می شود

یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه باید امامی را مطرح کنیم که پاسخگوی نیاز جامعه باشد گفت: مراقب باشیم امامی که معرفی می کنیم خدای ناکرده «کاریکاتوری از امام» نباشد و نسبت های اجزاء این اندیشه بر هم نریزد.

ظریف: از عرببستان خیلی گله داریم؛ از این کشور لفاظی های زیادی دیده ایم/ تماسی با دولت ترامپ نداشته‌ایم

وزیر خارجه ایران در اجلاس داووس گفت که به رغم اختلافات سیاسی، درهای ایران حتی برای روابط اقتصادی با آمریکا هم باز است.

اصولگرایان روی گزینه های سوخته سرمایه گذاری نکنند!

اینکه اصولگرایان بخواهند گزینه های ناشناس یا تکراری و سوخته را راهی میدان کنند نه تنها موفقیتی برای آنها نخواهد داشت، بلکه سبب می شود تا ریزش ارای آنها نسبت به دوره های قبل نیز بیشتر شود.
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی