به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵

کاندیداتوری ابراهیم رئیسی، نقطه پایان فعالیت جمنا؟ /توصیه آل‌اسحاق به احمدی‌نژاد: در چارچوب قانون وارد صحنه انتخابات شوید

عضو ارشد جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره ورود احمدی نژاد به تحرکات انتخاباتی می گوید: انتخابات آزاد است و هر کس دیدگاهی را که دارد در چارچوب قوانین می تواند بیاید. آقای احمدی نژاد هم اگر می خواهد بیاید باید در چارچوب قوانین بیاید.

هاشمی: مشایی از احمدی‌نژاد حرف‌شنوی ندارد /بهترین پاسخ به تحرکات احمدی‌نژادی‌ها، بی‌توجهی کردن است /بقایی شاگرد مشایی است

نماینده سابق مجلس بر این عقیده است که تلاش و تحرکات یاران و تیم احمدی نژاد هیچ نتیجه ی خاصی در پی نخواهد داشت و نباید زمان خود را برای اینگونه مسائل تلف کنیم.

برخورد جدی دیگری بین شناورهای ایران و آمریکا در تنگه هرمز /افزایش خشونت در رفتار شناورهای آمریکایی

در حالی که موضوع برخورد میان شناورهای و ناوهای آمریکایی در آب های خلیج فارس و شناورها و قایق های تندروی نیروی دریایی سپاه پاسداران اکنون برای چندی سالی است که به یک موضوع مهم تبدیل شده است، آنچه بعد از حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید شاهد آن هستیم، افزایش خشونت تدریجی در رفتار فرماندهان و ژنرال های آمریکایی هدایت کننده ناوها و شناروهای آمریکایی است.

حال و هوای انتخاباتی نوروز 4 سال قبل /ابوترابی‌فرد کاندیدا شد / رد دخالت در انتخابات از سوی بسیج و سپاه

نامه نیوز در سلسله گزارش هایی به بازخوانی روزهای منتهی به انتخابات 92 خواهد پرداخت.

سبد رای روحانی؛ اصلاح‌طلبان، اصول‌گرایان یا رای‌های خاکستری

بخشی از جامعه ایران که آماری هم به صورت مشخص از آنها وجود ندارد طرفدار پروپاقرص دو جریان سیاسی کشور هستند. این افراد قطعا رای حزبی و جریانی خود را به صندوق خواهند انداخت.

تحریم های جدید کنگره علیه ایران/ فعالیت های موشکی و سپاه پاسداران هدف جمهوری خواهان

رابرت منندز سناتور جمهوری خواه و از طراحان اصلی این لایحه به رویترز می گوید که این لایحه به گونه ای طراحی شده است که برجام را نقض نکند.

رونمایی از یک محرمانه سیاسی؛ محمدرضا عارف چگونه دستور تشکیلاتی اصلاح‌طلبان را دور زد /برخورد رییس دولت اصلاحات با رییس فراکسیون امید

عباسعلی کدخدایی در تازه ترین موضع گیری درباره نحوه رای آوردنش در مجلس دهم به عنوان حقوقدان شورای نگهبان، به نکاتی درباره نقش عارف اشاره کرده است.

نگاهی به پیام‌های نوروزی اوباما و ترامپ/ از تهدید و هشدار رئیس‌جمهور دموکرات تا پیام فرهنگی مردِ تازه‌کار کاخ سفید

مقایسه پیام های تبریک اوباما و ترامپ نشان می دهد که ترامپ همچنان وارد فضای سیاسی و دیپلماتیک میان کشورها نشده است و به همین خاطر به دادن یک پیام تبریک در قالب فرهنگی اکتفا کرده است. باید دید لحن و نوع پیام های تبریک ترامپ در سال های آتی چگونه خواهد بود.

رسانه آمریکایی: حمایت های مردمی از روحانی همچنان بالا است/ اصولگرایان در انتخابات آینده به نامزد واحد می رسند؟

اصولگرایان رویکرد روحانی در زمینه تعامل و نزدیکی به غرب را خطری برای امنیت این کشور می دانند.

احمدی نژاد: به فضل الهی از این به بعد خواهم گفت تا معلوم شود که کی در این کشور چه کاره است/ ما منحرفیم یا شما که حقوق 80 میلیون ایرانی را برای پر کردن جیب خودتان بالا می کشید؟!/ ریزگردها عذاب الهی نیستند، وجود شما عذاب الهی است

وی اضافه کرد: شیاطین هزاران سال است که تلاش می کنند جلوی آمدن بهار را بگیرند و می کوشند جوانه ایمان، عشق، محبت، برادری و خداپرستی در دل مردم سر نزند، غافل از آنکه وقتی نهالی بخواهد بالا بیاید اگر رویش را آسفالت هم بکنند، باز هم بالا می آید.

پشت پرده سکوتِ انتخاباتی آیت‌الله مصباح و شاگردان /چرخشی مهم در راه است

پایداری ها چه در سر دارند که بخشی از بدنه خود را در تیم انتخاباتی سید ابراهیم رییسی مشغول به کار کرده اند و بخش دیگرش را به ستاد سعید جلیلی فرستاده اند؟

سایه وحشت داعش بر سر پایتخت‌های اروپایی

داعش در سال 96 به افول خود نزدیک تر می شود و دست از وحشت آفرینی و کشتار مردم برخواهد داشت یا نه.
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی