سفر با ماشین زمان به حقیقت پیوست + عکس

سفر با ماشین زمان به زودی به حقیقت تبدیل می شود. این موضوعی است که اخیرا توسط گروهی از پژوهشگران سوئیسی مورد توجه قرار گرفته است.

محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به نیمی از خدمات گوگل

معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: ۴۷ درصد خدمات اصلی گوگل برای کاربران ایرانی مسدود بوده و امکان استفاده از این خدمات در فعالیت‌های علمی، پژوهشی، زیرساختی و فناوری وجود ندارد.

وقتی برادر داماد ترامپ همکار غول تکنولوژی می شود/سرمایه گذاری 375 میلیون دلاری آلفابت در حوزه فناوری

شرکت آلفابت یک سرمایه گذاری 375 میلیون دلاری دیگر را در شرکت «جاش کوشنر» در حوزه سلامت و بیمه انجام داد. این سرمایه گذاری تنها چند ماه پس از سرمایه گذاری مشابه پیشین رخ می دهد.

چگونه تقلبی بودن گوشی های اپل و سامسونگ را تشخیص دهیم؟

جعلی بودن تلفن همراه می تواند بزرگ ترین کابوس هر کاربری باشد، اما چگونه می توانیم جعلی بودن یک موبایل را تشخیص دهیم؟

ویروس های مخفی شده در گوشی خود را کشف کنید

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند نگرانی هایی در خصوص وضعیت گوشی های خود و ویروس هایی دارند که امنیتشان را تهدید می کند.

به‌زودی ترامپ ، هوآوی و ZTE را نقره‌داغ می‌کند

به‌زودی لایحه‌ای توسط رییس‌جمهور امضا می‌شود که به‌موجب آن استفاده از تکنولوژی‌های شرکت هوآوی و ZTE توسط دولت و پیمانکاران دولت به‌طور کامل ممنوع خواهد شد.

چگونه اشخاص مزاحم را به جای شماره‌ها شناسایی کنیم

یکی از راه‌هایی که می‌توان برای جلوگیری از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم در نظر گرفت، شناسایی افراد ارسال‌کننده‌ این پیامک‌ها به جای شماره‌های مزاحم است.

اپلیکیشن‌های کارخانه‌ای دردسرساز و ناامن!

گزارش شرکت امنیتی Kryptowire نشان می‌دهد بسیار از دستگاه های اندرویدی در معرض خطر هک قرار دارند. دلیل این امر هم سیستم عامل باز این دستگاه‌ها است.

این هوش مصنوعی عوارض شیمی‌درمانی را کاهش می‌دهد + جزئیات

تشخیص سرطان می‌تواند اتفاقی ویرانگر باشد و بیمارانی که سرطان مغز داشته باشند ، خبر این موضوع می‌تواند سنگینی عجیبی برای بیمار داشته باشد.

اپلیکیشن ضدبارداری مجوز گرفت + عکس

اپلیکیشن ضدبارداری و کنترل تولد برای اولین بار در آمریکا مجوز گرفت.

چگونه از کلاهبرداری های اینترنتی فرار کنیم؟

ماجرای کلاهبرداری های اینترنتی همیشه خطرناک به نظر می رسد اما این موضوع که امنیت اینترنتی خود را تضمین کنیم چندان ساده نیست. درواقع گاهی ماجرا بسیار ساده تر از آن چه که تصور می کنیم است.

چگونه عکس های حرفه ای با موبایل بگیریم؟

نرم افزار های عکاسی بخش گسترده ایی از نیاز های کاربران در گوشی های هوشمند است . این نرم افزارها در کنار لنز دوربین تاثیر بسیار زیادی بر روی فایل های خروجی و تصاویر ثبت شده دارد.

با این روش ساده از شر پیامک های تبلیغاتی خلاص شوید + جزئیات

این روزها چشم باز میکنیم با تبلیغات مواجه میشویم! تلویزیون، اتوبوسهای شهری، مترو، تبلیغات محیطی و … . شاید بتوان با خانه نشین شدن از شر این نوع تبلیغات راحت شد اما تبلیغات پیامکی را چه می‌کنید! هیچ چیز بدتر از این نیست که گوشی‌ات را آنلاک کنی و ببینی یک پیامک تبلیغاتی دریافت کرده‌ای به راستی با این مکافات چه کنیم!
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی