کد خبر: ۴۸۴۰۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن ادعای سرمربی تیم ملی را تایید نکرد.
کارلوس کی روش و امیر قلعه نویی امروز با مصاحبه های خود علیه یکدیگر موضع گیری کردند و در این بین پای سعید  آذری مدیرعامل ذوب آهن نیز وسط کشیده شد.

به گزارش نامه نیوز، کی روش در مصاحبه اول خود گفت:  از صحبت‌های قلعه‌نویی سورپرایز شدم و شگفت‌زده هستم که مدعی شده بازیکنانش تحت تأثیر لیست تیم ملی با مسئله روحی و روانی مواجه شدند چون او بود که اجازه حضور بازیکنانش در تیم ملی را در طول فصل نمی‌داد و این مربی بود که به روند آماده‌سازی تیم ملی لطمه زد. این صحبت‌ها را مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن (سعید آذری) به من زده است.

وی در دومین مصاحبه خود نیز بر این ادعا تاکید کرد: « مدیرعامل شما به ما اطلاع داد که این شما بودید به همکاری بازیکنانتان با تیم ملی لطمه زدید. اگر این دروغ است، رسما اعلام کنید و به بازیکنانتان توضیح دهید. از طرف بنده قضیه به پایان رسیده است.»

آذری اما این ادعا را رد و تاکید کرد که هرگز چنین صحبت هایی را مطرح نکرده است. وی گفت: در یک مصاحبه‌ از دعوت بازیکن مصدوم ذوب‌(اکبر ایمانی) به تیم‌ملی انتقاد کردم که بعد از آن کی روش خواستار گفتگو با من شد و در یک تماس 45 دقیقه صحبت کردیم.

وی ادامه داد: کی روش مدعی شد که حرف من خطی است که از سرمربی تیم گرفته ام اما به او تاکید کردم من قهرمان ملی بودم و در این زمینه صاحب نظر هستم و نیاز نیست از کسی خط بگیرم و دعوت ایمانی قطعا کار اشتباهی بوده است.

آذری تاکید کرد که با کمک آرین قاسمی مترجم کی روش با وی صحبت کرده ولی هرگز حرف هایی که کی روش مدعی آن شده را نزده و حاضر است با وی روددرو در این خصوص صحبت کند.

اکنون تنها سه اتفاق به ذهن می رسد؛ یا کی‌روش راست نمی‌گوید، یا آذری راست نمی‌گوید و یا اینکه صحبت‌های آذری به اشتباه برای کی روش ترجمه شده است!
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
حوادث
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین