کد خبر: ۵۰۶۷۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
عرفان زمانی که با خطای خود سبب حامله شدن یکی از دختران دانشگاهشان شده بود مجبور شد تا به یک ازدواج اجباری تن دهد.
به گزارش نامه نیوز، عرفان، ۳۵ ساله پس از انتقال به دادسرا به اتهام انتشار مطالب غیراخلاقی در مقابل بازپرس قرار گرفت و گفت: در شهرستان خودمان به خاطر ظاهری که داشتم به عرفان خوشگله معروف شده بودم، وقتی در خیابان ها راه می رفتم دخترها و حتی زنان شوهردار با رفتارهای خود به من می فهماندند که از من خوششان میاید.

این مرد ادامه داد: پس از مدتی برای ادامه تحصیل به شهر دیگری رفتم، در آنجا به دلیل دوری از خانواده راحت تر بودم و هر کاری که مایل بودم انجام می دادم، آن روزها در دانشگاه با دختری به نام شیرین آشنا شدم.

وی اضافه کرد: پس از آن پایم در هر مهماین ناجوری باز می شد، درآخر نیز این بی قید و بندی کار دستم داد و مدتی بعد متوجه شدم که شیرین پس از رابطه با من حامله شده است.

عرفان بیان کرد: به همین دلیل پس از درگیری های خانوادگی در آخر با یکدیگر ازدواج کردیم و زیر یک سقف رفتیم.

این مرد ادامه داد: پس از مدتی از وضعیت زندگی خود و این ازدواج اجباری خسته شدم و دلتنگ روزهایی شدم که در خیابان ها راه می رفتم و دختران به من ابراز علاقه می کردند. به همین دلیل فکری به ذهنم خطور کرد، عکسی را از خودم در شبکه های غیراخلاقی اینترنت قرار دادم و زیر آن نوشتم جوان مجردی هستم که دوست دارم با خانمی مجرد و یا مطلقه دوست شوم.

وی گفت: پس از آن هم مطالب غیراخلاقی دیگری به آن اضافه کردم تا بدین طریق بتوانم با فردی ارتباط برقرار کنم و... اما هنوز چند روز از این ماجرا نگذشته بود که با دستور مقام قضایی ماموران پلیس فتا به سراغم آمدند و مرا دستگیر کردند.

بنابراین گزارش با دستور بازپرس عرفان به بازداشتگاه متنقل شد.


منبع:رکنا
برچسب ها: مطلقه ، تجاوز ، حامله
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
حوادث
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین