کد خبر: ۵۱۲۵۷۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
یکی از بدترین اتفاقات حین کار این است که احساس کنید سرحال نیستید و به عبارتی با احساس کمبود انرژی رو به رو شوید. مسئله ای که گاهی در یک دوره زمانی با شما همراه می شود.
به گزارش نامه نیوز، سرحال بودن در ساعات کاری از مهم ترین مواردی است که به کارمندان کمک می کنند روز خود را با انرژی همراه کرده و سرعت کارهای خود را بالاتر ببرند. اما چگونه می توان به این سطح از انرژی رسید؟

با مشکلات خانه قهر کنید

درست است که وقتی از محل کار به خانه می روید نباید مشکلات خود را وارد محل کار کنید، اما بابد به یاد داشته باشید که مشکلات خانه مثل قهرهای زن و شوهری و مسائلتان با بچه ها جایی در محل کار ندارند.

گاهی بخندید

مثل روبات سر کار حاضر شدن و فقط کار کردن راهکار مناسبی برای وقت گذرانی در محل کار نیست. گاهی در محل کار خود بخندید و با دوستانتان معاشرت کنید. قرار نیست در طول کار همیشه خنثی باشید.

ساعات ناهار را دست کم نگیرید

در ساعات ناهار فرصت دارید قدم بزنید. کتاب خوانید با همکاران گپ بزنید و شبکه های اجتماعی را چک کنید. پس این ساعات را دست کم نگیرید.


روی مسائل کاری متمرکز شوید

روی کار خود برنامه ریزی کنید و به اهداف خود متمرکز شوید تا دقیقا بدانید چه کارهایی پیش رو دارید . به این ترتیب هم اعصابتان آرام تر خواهد بود هم وقت برای معاشرت با همکارانتان را دارید.

منبع: انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
حوادث
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین