نامه نیوز

نامه نیوز بررسی کرد؛

جزئیات جدید از نشست ضدایرانی؛ امریکا چه هدفی از جمع کردن 50 کشور علیه تهران دارد؟

در حالی که پس از اعلام خبر برگزاری یک نشست ضد ایرانی در ورشوی لهستان به میزبانی امریکا مواضع تندی از سوی مقامات ایرانی شکل گرفته است حالا جزییات بیشتری از دستور کار این نشست بیرون آمده است.

جهان عرب در آستانه یک گذار تاریخی/ مسجدجامعی:شیخ‌نشین‌ها می‌خواهند با«جامعه بسته»وارد«دنیای باز» شوند

محمد مسجدجامعی، سفیر پیشین ایران در مغرب و واتیکان و کارشناس مسائل جهان عرب با حضور در کافه خبر خبرآنلاین به سوالات بسیاری در مورد تحولات اخیر منطقه پرداختند.

دادستان کل کشور: مسئولان منشاء حادثه سقوط هواپیما را بررسی کنند/ اگر قرار باشد داد رئیس‌جمهور را هم بشنویم پس چه کسی مسئول است؟ / به خاطر برخی ملاحظات حقوق بشری قطع دست نمیکنیم؛ اگر خشونت است حکم خداست

دادستان کل کشور با اشاره به حادثه سقوط هواپیما گفت: امیدواریم مسئولان و مدیران مربوطه بتوانند با بررسى منشاء این حوادث اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا کمتر شاهد چنین حوادثى باشیم.

نقد‌های تند و تیز باهنر به جمنا؛ قرار نبود رای‌ها را مهندسی کنند

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر سپاه ۱۰ حُسن و دو اشکال داشت، ما در کنار ۱۰ حُسنش باید صادقانه دو اشکالش را هم بگوییم اما نه اینکه بخواهیم با آن دو اشکال گردن بزنیم. رُقبای ما با آن دو اشکال گردن می زنند.

اطلاعات تازه؛ آیا اروپایی‌ها از پشت به ایران خنجر می‌زنند؟

تارنمای پولیتیکو با اشاره به اختلافات واشنگتن و بروکسل بر سر برجام و کنفرانس ضدایرانی ورشو نوشت که رئیس جمهوری آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه در اتحادیه اروپاست.

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت و امام جمعه موقت تهران : FATF برای اعمال موثرتر تحریم علیه ایران و جریان مقاومت است

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد که FATF بازوی خزانه‌داری آمریکا برای اعمال هرچه موثرتر تحریم علیه ایران و جریان مقاومت است.

مکارم‌ شیرازی: قم از دولت طلبکار است

آیت الله مکارم‌شیرازی گفت: هرچه مسئولان و دولتمردان به قم توجه کنند باز هم پاسخگوی این حجم از خدمت نخواهد بود؛ بنابراین قم از دولت طلبکار است نه بدهکار.

ترامپ: ایرانِ امروز با ایران دو سال پیش تفاوت چشمگیری دارد

رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در پنتاگون، با اشاره تلویحی به تقویت زرادخانه های موشکی ایران، اذعان کرد که ایرانِ امروز «در مقایسه با دو سال گذشته، کشوری کاملاً متفاوت است».

بهزادنبوی:اکثریت مردم علیرغم با اصل نظام مخالفت ندارند/ مخالفان روحانی با دستورالعمل‌هایی که صادر شده بود ابتدا در مشهد و سپس در سایر شهرها حرکت‌های ضد دولتی خود را آغاز کردند

در اپوزیسیون خارج از کشور خیلی‌ها حضور دارند حتی گروه‌هایی هستند که هدف‌شان تغییر ساختار نظام است ولی نه به روش‌های براندازنه. در بین گروه‌های اپوزیسیون خارج از کشور، مجاهدین خلق زمینه‌ای در افکار عمومی ندارند و مردم می گویند اگر انتقادی به جمهوری اسلامی داریم، صد برابر آن به مجاهدین خلق انتقاد داریم. مردم روش‌ها، مشی و سوابق مجاهدین خلق را می‌شناسند و می‌دانند به آن‌ها نمی شود اعتماد کرد.
نامه نیوز بررسی کرد؛

پشت پرده رایزنی‌های ظریف در عراق؛ حسن روحانی در چه شرایطی آماده سفر به بغداد می‌شود؟

در حالی که ترامپ شبانه و از ترس جان خود بدون اطلاع قبلی به عراق سفر کرد و مقامات عراقی حاضر نشدند در این وضعیت با او دیدار کنند، وزیر امور خارجه ایران در روشنایی روز و همراه با یک تیم اقتصادی بلند پایه به عراق رفته است.

شعرخوانی هاشمی طبا برای موسوی خوئینی ها

سید مصطفی هاشمی طبا در واکنش به اظهارات اخیر آیت الله موسوی خوئینی ها در نقد آیت الله هاشمی به خواندن شعری از سعدی اکتفا کرد.
۱
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین
وب‌گردی